BigBag 55x55x75 otevřený

Kód: BB75OPEN
111,57 Kč / ks 135 Kč včetně DPH
Skladem

Malý vak pro snadnou osobní manipulaci - nahoře otevřený/rovné dno

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOVÉ, NEPOUŽITÉ

Big Bag, který oceníte především na Vašich zahradách jako vak na listí, trávu, seno a zahradní odpad. Díky opravdu malým rozměrům (55x55x75 cm) a pevným úchytům v rozích se s vakem dobře manipuluje, bez problémů jej odvezete na zahradním kolečku. S naplněným vakem snadno projdete klasickými dveřmi. Na rozdíl od běžných zahradních vaků má tento Big Bag nosnost až 600 kg, takže se rozhodně nemusíte bát jeho přetížení. Vaky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadné, 100% recyklovatelné polypropylenové tkaniny.

Velkoobjemové vaky Big Bag (nebo také FIBC, Jumbo bag) se používají především v zemědělství, pro převoz a skladování obilí, brambor, cukru, mouky, hnojiv, chemikálií, plastových granulátů apod.
BigBagy najdou uplatnění také na stavbách a v domácnosti - na štěrk, dřevo a dřevní štěpku, listí, seno, trávu nebo odpad.

Kvalitní materiál a provedení zajišťuje vysokou nosnost a možnost opakovaného použití. Všechny vaky jsou vybaveny 4 pevnými polypropylenovými oky (úchyty) pro snadnou manipulaci.

  • rozměr: 55x55x75 cm
  • nosnost: 600 kg
  • provedení: otevřený s rovným dnem

Doplňkové parametry

Kategorie: Big Bag vaky
Hmotnost: 1 kg